Tribal Open Stage Time Vol 5. w klubie Hormon

Zapraszamy na na piąty TOST, czyli  pokazy taneczne niezwykłego, mistycznego tańca Tribal Fusion w wykonaniu m.in utalentowanych dziewczyn z formacji Medeina. Udział w tym przedsięwzięciu ma również jedna z redaktorek naszego pisma Małgorzata Goluda. Impreza odbędzie się 24 marca 2018r. w godzinach 18.00-21.00 w szczecińskim klubie Hormon.. 

Czym jest TOST?
TOST to wieczór otwartej sceny dla tancerek i tancerzy tribalowych – tańca tribal fusion i tańców pokrewnych. Będzie można zobaczyć autorskie układy choreograficzne i improwizacje, a także tribalowe stylizacje.

Dla kogo jest TOST?
Z pewnością dla osób tańczących szeroko rozumiany tribal, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Na tym jednak nie koniec! To również wieczór dla tych, którzy sami nie tańczą, ale lubią nacieszyć oko widokiem tańczących, a może chcą dowiedzieć się czym jest ten “trajbal” 😉

Tancerze i tancerki! Wystąpcie z sal, poczujcie scenę pod stopami i cieszcie się tańcem!

Wstęp na TOST vol. 5 wolny.

Zapraszamy!

Więcej informacji w linku. 

 

Redakcja Magazynu Kulturalnego Horyzont

 

 

Redakcja Administrator
Magazyn Kulturalny Horyzont – nieformalne pismo internetowe założone 5 września 2015 r. przez dziennikarkę, poetkę i kandydatkę do ZLP Oddział Szczecin Annę Jakubczak. Horyzont ma na celu przekazywanie rzetelnych informacji, zachęcać do rozwoju osobistego i poznawania świata oraz dawać możliwość pokazania się szerszemu gronu poprzez organizowanie spotkań autorskich, wernisaży, slamów poetyckich i innych imprez kulturalnych we współpracy ze Związkiem Literatów Polskich oddział w Szczecinie, Książnicą Pomorską, Starą Rzeźnią oraz Regionalnym Stowarzyszeniem Literacko-Artystycznym w Policach.
follow me

Dodaj komentarz

Przeczytaj również:

Share via