Redakcja

 

Redakcja Magazynu Kulturalnego Horyzont składa się z trzech Oddziałów z główną siedzibą w Szczecinie. Obecnie liczy 30 osób, które zajmują się m.in. publicystyką, recenzowaniem, relacjonowaniem wydarzeń, moderacją, grafiką jak również reklamą. Redaktorem Naczelnym jest założycielka Horyzontu Anna Jakubczak, rolę zastępcy pełni Agnieszka Maciejewska, zaś głównego moderatora Marcin Jabłoński,  kordynatorem działu reklamy i promocji jest Natalia Kosieradzka. 

 

Nasz zespół to przede wszystkim piękno tego, iż jesteśmy grupą niesamowicie różnych osób, a pomimo tego, potrafimy się ze sobą dobrze porozumieć, uczyć się od siebie nawzajem i dzielić wzajemnymi pasjami. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla nowych osób, które chcą tak jak my, poszerzać swoje horyzonty wśród ludzi pełnych energii i motywacji do spełnienia marzeń. 

Zapraszamy do nas każdego, komu nie obce są wyzwania i chęć działania. 

Anna Jakubczak Redaktor Naczelny


Główny Oddział Szczecin

Oddział Kraków

Niezrzeszeni 

 

 

 

Redakcja Administrator
Magazyn Kulturalny Horyzont – nieformalne pismo internetowe założone 5 września 2015 r. przez dziennikarkę, poetkę i kandydatkę do ZLP Oddział Szczecin Annę Jakubczak. Horyzont ma na celu przekazywanie rzetelnych informacji, zachęcać do rozwoju osobistego i poznawania świata oraz dawać możliwość pokazania się szerszemu gronu poprzez organizowanie spotkań autorskich, wernisaży, slamów poetyckich i innych imprez kulturalnych we współpracy ze Związkiem Literatów Polskich oddział w Szczecinie, Książnicą Pomorską, Starą Rzeźnią oraz Regionalnym Stowarzyszeniem Literacko-Artystycznym w Policach.
follow me