Redakcja

Redakcja Magazynu Kulturalnego Horyzont składa się z osób, które zajmują się m.in. publicystyką, recenzowaniem, relacjonowaniem wydarzeń, moderacją, grafiką jak również reklamą oraz organizacją wydarzeń kulturalnych. Redaktorem Naczelnym jest założycielka Horyzontu Anna Jakubczak, poetka, dziennikarka, prowadząca spotkania autorskie w Książnicy Pomorskiej. 

 

Nasz zespół to przede ludzie pełni pasji. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla nowych osób, które chcą tak jak my, poszerzać swoje horyzonty wśród ludzi pełnych energii i motywacji do spełnienia marzeń. 

Zapraszamy do nas każdego, komu nie obce są wyzwania i chęć działania. 

Anna Jakubczak Redaktor Naczelny

 

 

 

 

Redakcja Administrator
Magazyn Kulturalny Horyzont – nieformalne pismo internetowe założone 5 września 2015 r. przez dziennikarkę, poetkę i kandydatkę do ZLP Oddział Szczecin Annę Jakubczak. Horyzont ma na celu przekazywanie rzetelnych informacji, zachęcać do rozwoju osobistego i poznawania świata oraz dawać możliwość pokazania się szerszemu gronu poprzez organizowanie spotkań autorskich, wernisaży, slamów poetyckich i innych imprez kulturalnych we współpracy ze Związkiem Literatów Polskich oddział w Szczecinie, Książnicą Pomorską, Starą Rzeźnią oraz Regionalnym Stowarzyszeniem Literacko-Artystycznym w Policach.
follow me

Przeczytaj również:

Share via