Nabór do redakcji Magazynu Kulturalnego “Horyzont” – otwarty

Kim jest redakcja Magazynu Kulturalnego Horyzont?
Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy postanowili coś zmienić w sposobie dostarczania informacji przez media. Łączy nas wspólna droga rozwoju w zupełnie innym kierunku. Chcemy, aby nasz Horyzont był przyjemnością dla czytelników. Nie zgadzamy się z podawaniem w innych mediach samych negatywnych informacji, straszeniem ludzi, licznymi manipulacjami. Każdy z naszych redaktorów ma jakąś pasję, którą chce się podzielić z odbiorcami Horyzontu. Artykuły, których na stronie www.horyzont-media.eu będzie coraz więcej, są pisane bez ściemy, od serca. Nie ma u nas komercji. To nasza pasja!


Jeśli Ty również uważasz tak jak my, że masz coś ciekawego do przekazania, chcesz się podzielić swoją wiedzą na temat ciekawy, nowoczesny, nawet kontrowersyjny, zapraszamy do współpracy z nami. 🙂

 

Kontakt redakcja@horyzont-media.eu

Więcej informacji w zakładce “O nas – nabór”

 

Redakcja Magazynu Kulturalnego Horyzont

Redakcja Administrator
Magazyn Kulturalny Horyzont – nieformalne pismo internetowe założone 5 września 2015 r. przez dziennikarkę, poetkę i kandydatkę do ZLP Oddział Szczecin Annę Jakubczak. Horyzont ma na celu przekazywanie rzetelnych informacji, zachęcać do rozwoju osobistego i poznawania świata oraz dawać możliwość pokazania się szerszemu gronu poprzez organizowanie spotkań autorskich, wernisaży, slamów poetyckich i innych imprez kulturalnych we współpracy ze Związkiem Literatów Polskich oddział w Szczecinie, Książnicą Pomorską, Starą Rzeźnią oraz Regionalnym Stowarzyszeniem Literacko-Artystycznym w Policach.
follow me

2 thoughts on “Nabór do redakcji Magazynu Kulturalnego “Horyzont” – otwarty

Dodaj komentarz

Przeczytaj również:

Share via