LOST LOVE SONGS 360 – Koncert Abrahama Kennera III

Mamy zaszczyt zaprosić na koncert Abrahama Kenera III, który odbędzie sięw sobotę 9.03 o  godz. 19:00 Hotel Radisson Blu, pl. Rodła 10/ Szczecin

Koncert “Women’s Day Love 360” przeniesie Państwa w świat wspaniałych miłosnych utworów, w wyjątkowej aranżacji Abrahama Kennera III. 

Teatr4Miasto_baner — kopia.jpg

Będzie to połączenie różnych gatunków muzycznych: gospel, reggae, jazz i pop. Usłyszymy muzykę takich artystów jak,m.in.: Bob Marley, John Legend, Phil Collins, Michael Jackson. 

Na scenie towarzyszyć będą mu wspaniali szczecińscy muzycy: basista Paweł Grzesiuk oraz perkusista Dominik Szczepaniak.

Szanowni Państwo! Przenieście się z nami w niesamowity świat muzyki, która płynie prosto z duszy. Zapraszamy na ten wyjątkowy wieczór!

Bilety do nabycia

– bilety.fm

cena biletu: 45zł

miejsca nienumerowane

link do wydarzenia na Facebooku:  https://web.facebook.com/events/2041585505934089/

 
 

Redakcja Administrator
Magazyn Kulturalny Horyzont – nieformalne pismo internetowe założone 5 września 2015 r. przez dziennikarkę, poetkę i kandydatkę do ZLP Oddział Szczecin Annę Jakubczak. Horyzont ma na celu przekazywanie rzetelnych informacji, zachęcać do rozwoju osobistego i poznawania świata oraz dawać możliwość pokazania się szerszemu gronu poprzez organizowanie spotkań autorskich, wernisaży, slamów poetyckich i innych imprez kulturalnych we współpracy ze Związkiem Literatów Polskich oddział w Szczecinie, Książnicą Pomorską, Starą Rzeźnią oraz Regionalnym Stowarzyszeniem Literacko-Artystycznym w Policach.
follow me

Dodaj komentarz

Przeczytaj również:

Share via