Kącik Akademii Pięknej Mamy – nowość w Horyzoncie

Magazyn Kulturalny Horyzont wciąż rozwija się dla swoich czytelników. Niedawno otworzyliśmy specjalnie dla wszystkich mam Kącik Mamy Terapeutki z poradami odnośnie wychowania dzieci i radzenia sobie z problemami dorastania, zaś dziś jako kontynuację Kącik Akademii Pięknej Mamy skierowany szczególnie do mam, które w natłoku rodzicielskich obowiązków pragną zadbać również o siebie. Gwarantujemy, że każda mama znajdzie na łamach nowego działu motywację do własnej metamorfozy. 

Redakcja Magazynu Kulturalnego Horyzont


Kiedy kobieta staje się mamą, jej świat przechodzi metamorfozę. Zmieniają się priorytety, zakres dziennych obowiązków, i nawet czas zdaje się być pojęciem względnym. W tej rubryce opowiem o tym, jak przyjmując nową rolę, można pozostać ciągle sobą. Jak oswoić zmieniające się ciało, dbać o siebie, jak ubrać się , uczesać i umalować.  Chcę Wam pokazać, że mądre macierzyństwo poszerza kobiece horyzonty.

Ta rubryka to miejsce na swoisty dialog między mną, a Wami drogie MAMY! Jako konsultant ds. kreowania wizerunku – podzielę się swoją wiedzą zawodową. Jako mama dwójki dzieci – macierzyńskim doświadczeniem. Jako kobieta – wesprę i odpowiem na Wasze pytania.

Piszcie do mnie. Zapraszam serdecznie!

a.s.butrym@wp.pl w tytule: Akademia Pięknej Mamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Inne tego autora
  • Polecane
Redaktor Działu Psychologi/Kącik Akademii Pięknej Mamy w: Magazyn Kulturalny Horyzont
Anna Ścibior-Butrym – Konsultant ds. Kreowania Wizerunku. Socjolog, Specjalista ds. Marketingu i Reklamy. Doświadczona stylistka, wizażystka, personal shopper. Specjalizuje się w konsultacjach/warsztatach indywidualnych i grupowych z zakresu kreowania wizerunku. W swojej pracy uczy autoprezentacji, uwrażliwia na siłę komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Przekazuje praktyczne umiejętności, jak wykorzystać swój potencjał w ciągłym procesie samorozwoju. Łączy wiedzę z zakresu komunikacji społecznej, reklamy, mowy ciała, mikroekspresji i stylizacji wyglądu. Wieloletni współpracownik Agencji Elite Models, Stylista Magazynu Uroczystość, Wykładowca m.in. w Teb Edukacja przedmiotów: Kreowanie wizerunku, Stylizacja ubioru, Techniki makijażu. Pracuje w ramach projektów o charakterze aktywizacyjnym, społecznym i komercyjnym. Posiada doświadczenie dydaktyczne także, w pracy z dziećmi, młodzieżą i z osobami z niepełnosprawnością ruchową. Łączy fachową wiedzę z zamiłowaniem do pracy z ludźmi. Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka mody, socjologii i sztuki. Umiejętność godzenia spraw zawodowych z rodzinnymi wzmaga jej codzienną kreatywność i daje poczucie spełnienia.
follow me

Dodaj komentarz