Kącik Akademii Pięknej Mamy – nowość w Horyzoncie

Magazyn Kulturalny Horyzont wciąż rozwija się dla swoich czytelników. Niedawno otworzyliśmy specjalnie dla wszystkich mam Kącik Mamy Terapeutki z poradami odnośnie wychowania dzieci i radzenia sobie z problemami dorastania, zaś dziś jako kontynuację Kącik Akademii Pięknej Mamy skierowany szczególnie do mam, które w natłoku rodzicielskich obowiązków pragną zadbać również o siebie. Gwarantujemy, że każda mama znajdzie na łamach nowego działu motywację do własnej metamorfozy. 

Redakcja Magazynu Kulturalnego Horyzont


Kiedy kobieta staje się mamą, jej świat przechodzi metamorfozę. Zmieniają się priorytety, zakres dziennych obowiązków, i nawet czas zdaje się być pojęciem względnym. W tej rubryce opowiem o tym, jak przyjmując nową rolę, można pozostać ciągle sobą. Jak oswoić zmieniające się ciało, dbać o siebie, jak ubrać się , uczesać i umalować.  Chcę Wam pokazać, że mądre macierzyństwo poszerza kobiece horyzonty.

Ta rubryka to miejsce na swoisty dialog między mną, a Wami drogie MAMY! Jako konsultant ds. kreowania wizerunku – podzielę się swoją wiedzą zawodową. Jako mama dwójki dzieci – macierzyńskim doświadczeniem. Jako kobieta – wesprę i odpowiem na Wasze pytania.

Piszcie do mnie. Zapraszam serdecznie!

a.s.butrym@wp.pl w tytule: Akademia Pięknej Mamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Maciejewska Administrator
Agnieszka Paulina Maciejewska (Zastępca Redaktor Naczelnej oraz Kierownik ds. PR) – Urodzona 23 kwietnia 1993 roku, rodowita szczecinianka. Studentka Technologii Chemicznej na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Asystentka w dziale promocji w Akademickim Radiu Pomorze. Miłośniczka muzyki, sztuki oraz kultury szeroko rozumianej pod tymi pojęciami. Otwarta na poszerzanie i odkrywanie kolejnych Horyzontów.
follow me

Dodaj komentarz

Przeczytaj również:

Share via