Horyzont poszerza szlaki o Wrocław

Miło mi ogłosić, że od tego roku w naszej Redakcji otworzył się nowy, trzeci już oddział, zrzeszający redaktorów Horyzontu we Wrocławiu. Koordynatorem w/w działu został Marcin Panuś, student Pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim, sportowiec, poeta oraz pasjonat horrorów i tajników psychologii. 

Cieszymy się, że wciąż poszerzamy nasze horyzonty i zmieniamy się dla państwa. A Horyzont staje się magazynem coraz bardziej ogólnopolskim, zaś nasza redakcja powiększa się o nowe osoby pełne pasji i motywacji do rozwoju. Bo, właśnie to, czyni Horyzont miejscem w Internecie, w którym każdy może znaleźć swoją przystań i nauczyć się warsztatu dziennikarskiego pod okiem m.in. redaktorów TVP 3 Kraków, Akademickiego Radia Pomorze, czy choćby uzyskać darmową poradę prawną od naszego Rzecznika Prasowego Krzysztofa Łacińskiego. 

Dziękujemy również tym, którzy wciąż Nam kibicują. Jako Magazyn osiągnęliśmy wiele od naszego powstania, które miało miejsce 5 września 2015r. (publikacja strony 16 styczeń 2016r.), i wiemy, że wiele przed nam. 

A chętnych do dołączenia do naszej redakcji, prosimy o kontakt na adres redakcja@horyzont-media.eu, więcej informacji znajda państwo w zakładce Nabór 

 

Pozdrawiam

Redaktor Naczelna Magazynu Horyzont

Anna Jakubczak

 

  • Inne tego autora
  • Polecane
Anna Jakubczak Administrator
,
Anna Jakubczak vel RattyAdalan (Redaktor Naczelny) – (1994) poetka, prozatorka, publicystka, redaktor naczelna Magazynu Kulturalnego Horyzont oraz organizatorka spotkań autorskich w Książnicy Pomorskiej. Studentka dziennikarstwa i zarządzania mediami oraz studiów pisarskich na Uniwersytecie Szczecińskim. Współpracuje ze szczecińskim oddziałem Związku Literatów Polskich, Inku Szczecińskim Inkubatorem Kultury, Regionalnym Stowarzyszeniem Literacko-Artystycznym w Policach, portalem SilesiaYoung, Wydawnictwem Edgard oraz kilkoma polskimi zagranicznymi organizacjami. Swoją twórczość publikowała w wielu antologiach, zarówno w Polsce i zagranicą. Jest stałą autorką w cyklu poetyckim The Year of The Poet, wydawanym przez amerykańskie wydawnictwo Inner Child Press, kierowane przez Williama St. Petersa. Wyróżniona w II Ogólnopolskim Konkursie im. Jóżefa Bursewicza O Złotą Metaforę za wiersz Przypinka. Autorka tomu poetyckiego Ars Poetica (Londyn, 2013), w przygotowaniu kolejny tom Rozmowy nocą oraz powieść Wiatr nadziei.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również:

Share via